Uzdrawianie praniczne

Uzdrawianie energią i naturoterapia to dziedziny szerokie i pojemne tak jak pojemne są nauki dalekiego wschodu. Prana jest naturalną energią, z której korzystamy podczas naszego życia. Uzdrawianie praniczne polega – podobnie jak w Reiki – na pracy z czakrami oraz aurą, jednak w tej metodzie dotyk nie jest głównym przekaźnikiem energii. Psychoterapia praniczna pozwala oczyścić czakry i usunąć złą, zanieczyszczoną i szkodliwą energię z naszego otoczenia oraz zastąpić ją czystą, korzystną i uzdrawiająca energią.

Naturoterapia i uzdrawianie energią

Praca z czakrami i aurą jest niezwykle delikatna ale daje ogromne możliwości leczenia i uzdrawiania. Nawet w wypadku ciężkich chorób można spodziewać się korzystnych efektów. Jak w wielu przypadkach, ważne i istotne jest by odpowiednio szybko rozpocząć diagnozowanie i leczenie.

Uzdrawianie praniczne wykorzystując element samouzdrawiania pozwala wyleczyć wiele dolegliwości i chorób:

  • zmiany skórne i choroby związane z uczuleniem,
  • dolegliwości związane z narządami wewnętrznymi (np. kamienie nerkowe, stłuszczenia, itd.),
  • może być stosowane również w leczeniu bezpłodności,
  • pozwala usunąć objawy stresu, zmęczenia i psychicznych chorób cywilizacyjnych.

W długim czasie zabiegi praniczne wywołują głęboką więź pomiędzy pacjentem i terapeutą. Regularne przeprowadzania sesji pozwala osiągać znakomite rezultaty podczas kolejnych terapii. Ważne jest, by zaufać prowadzącemu terapeucie i uwierzyć w skuteczność metody.

Zapraszamy do zapisania się na pierwszą sesję terapeutyczną uzdrawiania pranicznego w Szczecinie.