Szkoła Jogi Klasycznej

gold_full

Szkoła Jogi Klasycznej - Classic Yoga School Ewy i Rafała Lichtarowiczów

Szkoła Jogi Klasycznej – Classic Yoga School Ewy i Rafała Lichtarowiczów istnieje w Szczecinie od 2000 roku. Ideą szkoły jest wprowadzenie do codzienności radości i życia w harmonii z samym sobą, poprzez zasady i nauki klasycznej jogi indyjskiej. 

W szkole odbywają się zajęcia z zakresu hatha jogi, jogi dynamicznej oraz medytacji i relaksacji. Prowadzimy również warsztaty o różnej tematyce związanej z samorozwojem, zajęcia dla dzieci, seniorów, kobiet w ciąży oraz lekcje muzyki indyjskiej.  

Joga to starożytny system ćwiczeń, który prowadzi do poprawy zdrowia, samopoczucia i świadomości własnego ciała. Oparty jest na pracy z kręgosłupem, oddechem oraz zwiększa koncentrację i poprawia pamięć. Poprzez asany joga zwiększa elastyczność i wytrzymałość mięśni, usprawnia tonus mięśniowy tak, aby ulepszyć pracę kręgosłupa oraz jego funkcjonalność. Dzięki czemu, poprzez jogę można walczyć z nabytymi wadami i zwyrodnieniami kręgosłupa, jak również im zapobiegać. Ćwiczenia oddechowe zwiększają wydolność i podnoszą energię organizmu, a ćwiczenia koncentracji działają kojąco na umysł i skutki stresu.  

Coraz więcej fitness clubów, fizjoterapeutów oraz wychowawców posiada w swojej ofercie zajęcia jogi dla dorosłych, czy dzieci ponieważ cenią jej zdrowotne właściwości. Nasze szkolenia mają na celu nauczyć w przystępny sposób jak korzystać z dobrodziejstw jogi i wykorzystywać je na wszystkich płaszczyznach terapii ruchowej oraz zachowawczej.

Poznaj naszą kadrę: