Kadra szkoleniowa

EWA LICHTAROWICZ

Praktykuję jogę pod kierunkiem różnych nauczycieli. Uczę jogi jako jedna z pierwszych w Polsce. W latach 80 i na początku lat 90 studiuję jogę u Gabrielli Giubilaro, nauczycielki szkoły Iyengara,  ucząc się precyzji ruchu w jodze. Jestem też jej tłumaczką na kursach i warsztatach. Realizując swoją wizję wolności poprzez jogę w 2000 roku wraz z mężem Rafałem zakładam Szkołę Jogi Klasycznej – Classic Yoga School. Od początku istnienia szkoły  prowadzę codzienne treningi o różnym stopniu zaawansowania i profilu oraz warsztaty i obozy.  Wraz z zespołem daję koncerty duchowej muzyki Indii. Granie na tradycyjnym hinduskim harmonium i śpiewanie bhadżanów – świętych pieśni są wspaniałym dopełnieniem mojej wędrówki ścieżką jogi.

Obecnie nauczanie opieram na wieloletnim już doświadczeniu i wypracowanym wraz z małżonkiem własnym stylu nauczania –  „otwierania” umysłu-ciała  prowadzącym poprzez jogę do rozkwitu serca.

Uprawnienia MENiS nr leg. SZ/66/1951 i 7891/I/R/2003

Moją głęboką wewnętrzną inspiracją jest niesienie poprzez jogę pomocy wszystkim potrzebującym ludziom. Prostota jogi, jej piękno i moc przynoszenia ulgi w cierpieniu jest uniwersalna i ponadczasowa.
 
Swoje nauczanie opieram na wszechstronnej wiedzy i zrozumieniu opartym na wieloletniej praktyce jogi, medytacji, masażu, na energetycznych szkołach uzdrawiania i intuicyjnym poznaniu.
 
W 2000r stworzyłem wraz z małżonką „Szkołę Jogi Klasycznej – Cllasic Yoga School”. Opierając się na bogatym doświadczeniu wypracowaliśmy oboje własny styl nauczania. W naszej szkole koncentrujemy się na uzdrowieniu połączeń pomiędzy ciałem, umysłem a sferą ducha.
 

Uprawnienia MENiS nr 7887/I/R/2003

RAFAŁ LICHTAROWICZ

Gosia Góraj

Swoją przygodę z jogą zaczęła w roku 2006 pod okiem Ewy i Rafała Lichtarowiczów. Od dziecka jej największą pasją był ruch. Szukając swojego powołania przeszła długą drogę od baletu i fitness aż po kickboxing, capoeirę oraz extreme martial arts. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne-joga, terapeuta manualny, technik masażysta, dyplomowany etnolog, pedagog i student fizjoterapii. Kilkakrotnie zwiedziła Indie i Nepal. Obecnie joga oraz niesienie pomocy innym ludziom stały się jej stylem życia, który daje jej prawdziwą radość i spełnienie.  Nieustannie poszerza swój warsztat pracy poprzez codzienną praktykę jogi oraz udział w licznych szkoleniach i kursach terapeutycznych. Szkoleniowiec oraz nauczyciel jogi w Classic Yoga School.

Uprawnienia MENiS nr leg. 31171/I/R/2010